Kup teraz, zapłać za 30 dni

Zamawiasz jak zwykle w sklepach obsługiwanych przez PayPo. Odbierasz zakupy, sprawdzasz, czy Ci pasują, a płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych kosztów.

hero image

Jak to działa?

1

Krok 1

Robiąc zakupy w sklepie, wybierasz PayPo jako metodę płatności.

2

Krok 2

Jeśli nie masz jeszcze konta w PayPo, podajesz swoje dane. Kolejne zakupy potwierdzasz jedynie kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.

3

Krok 3

PayPo opłaca Twoje zakupy, a Ty otrzymujesz zamówienie.

4

Krok 4

Sprawdzasz zakupy w domu, a na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zatrzymasz.

Korzyści

Masz aż 30 dni na zapłatę - bez dodatkowych kosztów

Wygodne doświadczenia zakupowe - o terminach płatności przypominamy Ci mailowo i SMSem

Planujesz swoje wydatki - płatność za zakupy rozciągasz w czasie i nie nadwyrężasz portfela, gdy akurat masz większe wydatki

Możesz pozwolić sobie na więcej - zaszaleć na wyprzedażach lub kupić prezent sobie czy bliskim, a płatność za zakupy rozciągnąć w czasie

Robisz pewne zakupy - sprawdzasz zamówienie, a płacisz później, gdy jesteś już pewny zakupu

Nie tracisz wyjątkowych okazji - kupujesz, kiedy się najbardziej opłaca, a płacisz wygodnie później

Z czasem możesz jeszcze więcej - Twój limit na kolejne zakupy może wzrosnąć aż do 5000zł

Błyskawiczne i bezpieczne płatności - kolejne transakcje potwierdzasz tylko kodem SMS lub jednym kliknięciem w aplikacji

Usługa jest dostępna dla nowych klientów PayPo. Informacja nie stanowi oferty. Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” dostępnym na www.paypo.pl. Klienci PayPo po spłaceniu jednej transakcji w całości, zaczynają korzystać z usług, które umożliwiają spłatę zamówienia w ciągu 30 dni lub w ratach.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy muszę podawać dane swojej karty kredytowej/debetowej?

Nie, do skorzystania z płatności PayPo nie wymagamy podania danych karty kredytowej/debetowej.

2. W jaki sposób płacę za zamówienie?

Możesz zapłacić przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub szybkimi płatnościami online - jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta - nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.

3. Czy to jest bezpieczne?

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.

4. Czy to coś kosztuje?

Nie. Korzystając z usługi “Zapłać za 30 dni”, w ciągu 30 dni spłacasz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia - bez dodatkowych kosztów.

5. Do kiedy muszę spłacić transakcję?

Masz aż 30 dni na spłatę swojego zamówienia. O zbliżającym się terminie spłaty przypomnimy Ci za pośrednictwem SMS i wiadomości e-mail.

6. Co się stanie, jeśli zwrócę zamówienie?

Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.

Zobacz ponad 27000 pozytywnych opinii

Jestem bardzo zadowolona z płatności z PayPo. W każdej chwili, kiedy czegoś potrzebuję, mogę zrobić szybko i sprawnie zakupy, a potem w dogodnym terminie dokonać spłaty.

Monika

5.0

Rewelacja - jak dla mnie najszybszy i najwspanialszy sposób zapłaty za przesyłki, które mogę spokojnie obejrzeć, przetestować, przymierzyć czy sprawdzić w domu. Bez nerwów, pośpiechu i zbędnego zamrażania gotówki. A przy tym tak pewnie i bezpiecznie. POLECAM

Magdalena

5.0

Nigdy się nie zawiodłam na usłudze PayPo. Czytelne i jasne zasady. Dobry system powiadomień. Korzystam i będę korzystać.

Ala

5.0

Prezentowane opinie pochodzą z serwisu Opineo. Weryfikacja opinii realizowana jest zgodnie z Regulaminem dla użytkowników serwisu Opineo.pl

Zobacz opinie na Opineo

Masz pytanie?

bok@paypo.pl

Na większość pytań odpowiadamy w ciągu 48 godzin

+48 22 333 74 60

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

Opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora